Ceturtdiena, 24. septembris
Šodien sveicam: Agris, Agrita
Laika ziņas: Sigulda +17.2℃, D vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-05
Noslēgusies pilsētas grantēto ielu un ceļu greiderēšana

Siguldā pabeigta pašvaldības pārziņā esošo grantēto pilsētas ielu planēšana. Tā kā martā nokrišņu daudzums, saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informāciju, pārsniedza normu un novada lauku ceļu segumi atsevišķās vietās vēl joprojām ir pārmitrināti, grantēto lauku ceļu greiderēšana tiks pabeigta tuvāko dienu laikā.

Lai grantēto brauktuvju kvalitāte saglabātos laba pēc iespējas ilgāk, jau drīzumā, saglabājoties labvēlīgiem laikapstākļiem, tiks veikta atkārtota ielu un ceļu greiderēšana; tāpat nākamās nedēļas laikā, izvērtējot gaidāmo laika prognozi, tiks pieņemts lēmums arī par novada apdzīvoto vietu grantēto ielu un ceļu virskārtas apstrādi ar pretputekļu līdzekli. Atgādinām, ka lietavu laikā putekļu absorbcijas materiāla iedarbība būtiski mazinās. 

Kopumā Siguldas novada grantēto ielu un ceļu garums sasniedz vairāk nekā 220 kilometrus; brauktuvju planēšana un pretputekļu apstrāde prioritāri tiek veikta grantētajās ielās un ceļos ar lielāku satiksmes intensitāti, izņemot privātajos vai patapinājumā nenodotajos ceļos un ielās.

Siguldas novada iedzīvotāji, kas pamanījuši nepilnības uz pašvaldības grants ceļiem un ielām, tiek aicināti informēt pašvaldības klientu apkalpošanas speciālistus, zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 80000388.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi