Piektdiena, 7. augusts
Šodien sveicam: Alfrēds, Madars, Fredis
Laika ziņas: Sigulda +24.5℃, ZR vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-07
Notiks bērnu vokālo ansambļu festivāls „Mēs dziedam Siguldai”

17. aprīlī plkst. 10.00 Siguldas koncertzālē „Baltais flīģelis” jau piekto reizi notiks pirmsskolas vecuma bērnu vokālo ansambļu festivāls „Mēs dziedam Siguldai”.

Pasākuma nolūks ir veicināt pirmsskolas vecuma bērnu radošo pašizpausmi dziedātprasmē un muzicēšanas priekā Siguldas novadā, rosināt bērnos interesi par dziedāšanu, veicināt ansambļu  un pedagogu pieredzes apmaiņu, kā arī veicināt sabiedrības interesi. 

Festivāla īpašie viesi – „Čučumuižas rūķi”.

Ieeja pasākumā bez maksas.  

Informāciju sagatavoja:
Siguldas Mākslu skolas „Baltais flīģelis" 
projektu vadītāja
Elīna Gruzniņa

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020