Sestdiena, 30. maijs
Šodien sveicam: Vitolds, Lolita, Letīcija
Laika ziņas: Sigulda +17.9℃, ZA vējš 6.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-08
Morē notiks „Pavasara tradīciju radošās darbnīcas „Koks un ūdens””
Svētdien, 14.aprīlī, plkst.10.00 Mores pagasta „Kalna Vaizuļos” notiks „Pavasara tradīciju radošās darbnīcas „Koks un ūdens””.
 
Ūdens tematika ir izraudzītā tādēļ, ka pagājušās vasaras sausums radīja izmaiņas Mores pagasta mitrājos un akās. Interesenti Dabas aizsardzības speciālistu vadībā varēs doties ekspedīcijā un izzināt šo tēmu, bet kopā ar ainavu arhitektiem darboties vides sakopšanas talkas norisēs. Ar ūdeni ir saistītas arī pavasara tradīcijas – kopā ar etnogrāfi Indru Čeksteri un muzikanti Aigu Auziņu notiks pavasara Māras atsvēte, Jurģu dienas ieskandināšana un pūpološanās.
 
Dalībnieki varēs piedalīties izstādes tapšanā, kurā būs aplūkojami tradicionālie koka trauki un sadzīves priekšmeti. Savukārt radošajās darbnīcās katrs varēs izgatavot derīgas lietas no koka zariem, lūkiem, mizām, kuras iegūtas talkas norisē. Praktiskās darbnīcas vadīs Margita Poriete, Daiga Kļaviņa un Dr.agr. Baiba Ošmane. Pasākuma noslēgumā klātesošajiem būs iespēja degustēt tradicionālos pavasara ēdienus.
 
Pasākuma organizatori aicina apmeklētājus ierasties darba vai tūrisma apģērbā, vēlams līdzi ņemt tradicionālu koka trauku vai sadzīves priekšmetu ar stāstu izstādei. Izstādes veidošanas dalībniekus ar pavasarīgu pārsteigumu iepriecinās zemnieku saimniecība „Ceplīši”. Pasākumam jāpiesakās iepriekš, zvanot vai sūtot īsziņu uz tālruņa numuru 29528421; dalībnieku skaits ir ierobežots. Dalība – bez maksas.
 
Pasākumu organizē I/K „Avenas” sadarbībā ar Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisiju un Dabas aizsardzības pārvaldi. Projektu līdzfinansē Siguldas novada pašvaldība.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031