Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, D vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-09
Siguldā noslēgsies „Yonex X” Latvijas apvienotās badmintona līgas sacensības

Nedēļas nogalē, 13. un 14. aprīlī, plkst. 9.00 Siguldas Sporta centrā ar 6. posmu noslēgsies „Yonex X” Latvijas apvienotās badmintona līgas sacensības.

Sezonas laikā sacensībās startējuši vairāk nekā 200 spēlētāji no desmit valstīm, kuri sacentās vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs. Kopvērtējumā tiek aprēķināta punktu kopsumma no pieciem labākajiem posmiem katram spēlētājam. Kopvērtējuma uzvarētāji un laureāti saņems balvas no badmintona inventāra ražotājiem „Yonex” un Siguldas badmintona kluba.

Sacensības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.
 

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi