×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna
Laika ziņas: Sigulda +7.9℃, DR vējš 5.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-09
Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni un skolotāji „Erasmus+” vizītē Grieķijā

Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni un skolotāji „Erasmus+” projekta „You can be a hero” ietvaros no 31. marta līdz 6. aprīlim viesojās Grieķijā, kur kopā ar skolēniem no Francijas, Portugāles un Grieķijas dalījās savos pētījumos par drošību interneta vidē, kā arī veica dažādus uzdevumus klātienē.

Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni iepazīstināja projekta partnerus ar veikto pētījumu un analīzi par dažādiem kiberdrošības aspektiem, skolēni bija izveidojuši arī asprātīgu video un plakātus par informācijas atlases problēmām interneta vidē. Vizītes laikā dalībnieki piedalījās izglītojošās un radošās mācību nodarbībās Arhimeda muzejā un Patras zinātnes centrā izmantojot zināšanas matemātikā, fizikā un informātikā.

Projekta dalībnieki līdz šim viesojušies katrā no dalībvalstīm, un šobrīd galvenais uzdevums ir pabeigt video spēli par jauniešu sociālo iekļaušanos dažādās ikdienas problēmsituācijās. Spēle dos jauniešiem iespēju izvērtēt savu attieksmi pret cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām, pret dzimumu līdztiesības jautājumiem, pret brīvprātīgo darbu un uzvedības ētiku internetā.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas vidusskolas skolotāja
Ināra Vimba


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi