Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, ZR vējš 2.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-10
Siguldas regbisti iekļauti Latvijas izlases kandidātu lokā

Latvijas regbija izlase kopā ar jauno treneri Geriju Vokeru uzsākusi gatavošanos maijā paredzētajām Eiropas Nāciju kausa izcīņas spēlēm ar Dāniju un Norvēģiju. Izlases 38 kandidātu lokā arī divi regbija kluba „Sigulda” regbisti – Raimonds Rudzāts un Kristaps Bērze.

Angļu regbija speciālists Gerijs Vokers Latvijas izlases vadības grožus pārņēma šoziem, amatā nomainot Krievijas speciālistu Sergeju Lisko, un kandidātus uz pirmo treniņu pulcēja 17. martā. Kā īstermiņa mērķi Vokers ir izvirzījis atgriešanos Eiropas Ziemeļu konferences 1. divīzijā, bet kā ilgtermiņa – vismaz 34. vietas sasniegšanu pasaules rangā, kas būtu par vienu vietu augstāk nekā Latvijas izlasei izdevās iespēt 2007. gadā. Pašlaik Latvijas izlase pasaules reitingā ierindojas 57. vietā 105 valstu konkurencē, 1. vietā jau vairākus gadus nemainīgi atrodas Jaunzēlandes valstsvienība.

Pēc intensīva sagatavošanās cikla, Latvijas izlase 4. maijā Baldonē tiksies ar Dānijas izlasi, savukārt 25. maijā Oslo Latvija mērosies spēkiem ar Norvēģiju. Vēl bez šīm divām komandām Ziemeļu konferences 2. divīzijā spēlē arī Somija un Austrija – abas šīs komandas Latvijas izlase jau uzveica pērn rudenī, kas šobrīd ļauj ierindoties 1. vietā grupā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi