Sestdiena, 30. maijs
Šodien sveicam: Vitolds, Lolita, Letīcija
Laika ziņas: Sigulda +16.8℃, ZA vējš 6.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-10
Lieldienās Siguldā notiks aizraujošs Zaķu skrējiens

Lieldienu laikā, no 20. līdz 22. aprīlim, Siguldā jau ceturto gadu notiks Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls, kuru 20. aprīlī plkst. 13.00 tradicionāli atklās atraktīvs Zaķu skrējiens no Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma. Festivāla atklāšanas skrējiens būs lielākais notikums Latvijā, kas vienuviet pulcēs tik daudz dalībnieku – zaķu.

Aptuveni kilometru garajā skrējienā no dzelzceļa stacijas līdz Siguldas Svētku laukumam, dalībniekiem uzturēt sportisko garu palīdzēs novada olimpieši – brāļi Andris un Juris Šici, Inārs Kivlenieks, Martins Dukurs un Ulla Zirne. Skrējienā aicināti piedalīties lieli un mazi skrējēji, jo tas būs jautrs, drošs un ģimenēm draudzīgs. Vienīgais noteikums, lai piedalītos skrējienā ir ērts apģērbs un zaķa ausis.

Sadarbībā ar biedrības „Cerību spārni” čaklajiem meistariem šogad taps arī īpašās Siguldas garaušu ausis, kuras Zaķu skrējiena atmosfērā palīdzēs iejusties ikvienam skriet gribētājam. Sasniedzot finišu, Zaķu skrējiena dalībnieki varēs kārtīgi izvingroties, iesildīties Šūpoļu festivāla baudīšanai kopā ar Siguldas olimpiešiem, izcīnīt uzvaras olimpiskās olu kaujās un uzgrauzt pa sulīgam olimpiskā spēka burkānam!

Zaķi šūpojas Siguldā!

Atgādinām, ka Šūpoļu festivālā trīs dienu garumā būs iespēja izšūpoties vairāk nekā 110 unikālās un neparastās mūziķu, mākslinieku, uzņēmēju un novadnieku ģimeņu radītās šūpolēs, kas būs izvietotas aptuveni trīs kilometrus garā pastaigu maršrutā. Festivāls sāksies ar Zaķu skrējienu, bet 21. aprīlī vēsturiskajā Siguldas pils kompleksā no plkst. 9.00 līdz 16.00 norisināsies amatnieku un mājražotāju Lieldienu tirdziņš.

Iniciatīva tiek atbalstīta INT-HERIT projekta ietvaros.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031