Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.9℃, DR vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-15
Notiks rīta vingrošanas nodarbības Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā

Veselības un sporta nedēļas ietvaros, no 23. līdz 26. aprīlim, katru rītu no plkst. 6.30 līdz 7.20 Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā notiks rīta rosme svaigā gaisā, kas piešķirs dienai enerģiju un uzlabos darba spējas pirms došanās ikdienas gaitās.

Uz rīta vingrošanu ir aicināts ikviens novadnieks – pirms došanās uz darbu vai sabiedrisko transportu, izmantot iespēju izkustēties kopā ar treneri Faniju Šitcu. Rīta vingrošana notiks divos norises laikos, kas ir pielāgoti vilcienu un autobusu atiešanas laikiem – pirmā vingrošanas nodarbība notiks no plkst. 6.30 līdz 6.50, bet otra – no plkst. 6.50 līdz 7.20.

Atgādinām, ka no 22. līdz 28.aprīlim Siguldā tradicionāli norisināsies Veselības un sporta nedēļa, kurā novadniekiem bez maksas būs iespēja apmeklēt ārstus, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, praktiskās nodarbībās un lekcijās par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Ar nedēļas aktivitāšu programmu iespējams iepazīties šeit.

Daļa no Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas un Veselības dienas aktivitātēm tiek finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi