Otrdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +8.7℃, Z vējš 1.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-16
Siguldā skanēs unikāls grupas „Bur mani” koncerts ar bezvadu austiņām

Sestdien, 27. aprīlī, plkst. 19.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” skanēs etnoārtroka​ grupas „Bur mani” unikālais koncerts ar bezvadu austiņām „Tālu tālu”, kas ir pirmais šāda formāta koncerts Baltijā.

Šajā pavasarī latviešu etnoārtroka grupa Bur Mani” izdos savu debijas albumu Tālu Tālu”. Grupā apvienojušies četri spēcīgi un populāri mūziķi – Elza Rozentāle, Kaspars Kurdeko, Toms Poišs un Kaspars Vizulis. Albumā iekļautas grupas oriģinālkompozīcijas ar latviešu dainu vārdiem, kuru vēstījums neatšķiras no mūsu šī brīža ikdienas, savukārt skanējums ir mūsdienīgi spēcīgs un dzīvs – tradicionālās latviešu dziedāšanas un pasaules ritmiskās mūzikas vokālo manieru apvienojums ar bungu, perkursiju un kontrabasa ritmiskām skaņām, elektriskās ģitāras plašumu un bezgalīgajām sintezatoru elektroniskajām iespējām.

Pavasara koncertsērija „Tālu tālu” būs unikāla, jo pirmo reizi Baltijas valstīs koncerta apmeklētājam būs audiāls piedzīvojums dzirdēt mūziķu uzstāšanos tieši ausīs ar kvalitatīvu, precīzu skaņu, ko sniegs SIA Brumo PRO” bezvadu lielās austiņas, kuras koncertā tiks piešķirtas katram klausītājam un ikviens varēs individuāli regulēt sev vēlamo skaļumu.

Skatītājam būs sajūta, it kā pats būtu uz skatuves kopā ar grupu un mūziķi spēlē katru noti tikai viņam. Koncertā būs iespēja dzirdēt ne tikai jaunā albuma dziesmas, bet arī pasaules mūziku.

Lai pilnībā izbaudītu šo koncertu, lūgums ņemt vērā:

  • austiņu uzlikšanai piemērots matu sakārtojums un auskaru izvēle;
  • koncerts tiks apskaņots tā, lai to varētu klausīties tikai ar bezvadu austiņām;
  • austiņu maksimālais skaļums ir 17 decibeli, kas ir regulējams un atbilst ikdienā lietojamām austiņām;
  • lai netraucētu bezvadu austiņu darbību, mobilos telefonus vajadzēs pilnībā izslēgt vai pārslēgt uz lidojuma režīmu.

Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī stundu pirms koncerta koncertzālē „Baltais flīģelis”. Biļetes cena – no 15 līdz 20 eiro, Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

 

Koncerta laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 27 2829 3031