Piektdiena, 10. jūlijs
Šodien sveicam: Lija, Olīvija, Olivers, Odrija
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DA vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-16
Siguldas Valsts ģimnāzija saņem Ziemas olimpiskā festivāla čempionu kausu

Pirmdien, 15. aprīlī, Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis un biedrības darbinieki apmeklēja Siguldas Valsts ģimnāziju, lai sveiktu skolēnus ar uzvaru Latvijas skolu Ziemas olimpiskajā festivālā un izglītības iestādei svinīgi pasniegtu izcīnīto čempionu kausu.

Svinīgā pasākuma laikā Einars Fogelis skolēniem uzsvēra, ka izšķirošais nav tikai gūtās uzvaras, bet svarīgi ikvienam sportistam izaugt par labu cilvēku, un novēlēja, lai sportā gūtais rūdījums palīdz sasniegt dzīvē augstākās virsotnes. Savukārt Ziemas olimpiskā festivāla organizators Juris Titovs skolēnus iedrošināja tiekties olimpisko spēļu virzienā. Siguldas Valsts ģimnāzijas sporta skolotāja atklāja, ka izglītības iestāde mērķtiecīgi gatavojusi audzēkņus Ziemas olimpiskajam festivālam. 

Jau ziņots, ka 2019. gada Latvijas skolu Ziemas olimpiskā festivāla kopvērtējumā ar 12 medaļām (sešas zelta, trīs sudraba un trīs bronzas) uzvaru svinēja Siguldas Valsts ģimnāzija. Ziemas festivāls Ērgļos un Viešūra kalnā pulcēja 1262 skolēnus no 139 skolām, kuru audzēkņi cīnījās par godalgām 14 sporta veidos un lielajā skolu stafetē.

Informācijas avots: www.lsfp.lv


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2020