Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +13℃, R vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-17
Notiks Lieldienu volejbola turnīrs

Pēc ģimenes lokā aizvadītajām Lieldienu brokastīm, kad jau būs noskaidrots olu kauju uzvarētājs, ikviens ir aicināts turpināt svinēt svētkus sportiski un aktīvi, piedaloties tradicionālajā Lieldienu volejbola turnīrā, kas notiks Otrajās Lieldienās, 22. aprīlī, plkst. 11.00 Siguldas Sporta centrā.

Turnīrā aicināti piedalīties visi volejbola entuziasti. Komandas tiks izlozētas uz vietas pēc dalībnieku reģistrācijas, kas sacensību dienā notiks no plkst. 10.00 līdz 10.30.

Turnīru organizē Siguldas novada Sporta pārvalde sadarbībā ar sporta klubu „NUKI”. Papildu informācija, zvanot uz tālruņa numuru 26012370.

Dalība turnīrā – bez maksas.

 

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi