Ceturtdiena, 24. septembris
Šodien sveicam: Agris, Agrita
Laika ziņas: Sigulda +17.2℃, D vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-17
Norisinās ielu un ceļu asfaltbedrīšu remontdarbi pēc pilnas tehnoloģijas

Šonedēļ, iestājoties labvēlīgiem laikapstākļiem, uzsākti novada ielu un ceļu asfaltbedrīšu remontdarbi pēc pilnas tehnoloģijas, remontdarbos pielietojot karsto asfaltbetonu. Darbus veic uzņēmums „DGR Serviss”.

Atšķirībā no bedrīšu remonta pēc nepilnas tehnoloģijas ar auksto asfaltbetonu, ko veic pēc nepieciešamības, lai novērstu avārijas situācijas, bedrīšu remontu pēc pilnas tehnoloģijas iespējams veikt tikai tad, kad iestājušies noturīgi laikapstākļi un diennakts vidējā gaisa temperatūra pārsniedz +5 grādus.

Bedrīšu remonta pilnā tehnoloģija paredz, ka bojātās asfaltseguma vietas tiek apzāģētas vai izfrēzētas, attīrītas no putekļiem un aizpildītas ar karstu asfaltbetona masu, savienojuma vietas hermetizējot. Tā kā šajā gadījumā ielas segumā nepieciešams izzāģēt lielākus posmus, šo tehnoloģiju pielieto tikai tajās ielās, kur asfaltseguma bojājumu skaits ir salīdzinoši neliels un kur ielas seguma stāvoklis ļauj veikt šādus izgriezumus ar lielu virsmas laukumu.

Pašvaldība informē, ka ielās, kurās šogad tiks atjaunota asfaltseguma virskārta, līdz asfaltseguma atjaunošanas darbu sākšanai tiks labotas tikai satiksmei bīstamās bedrītes. Savukārt ielās, kurās asfaltseguma virskārta plānota nākamajā gadā un turpmāk, tiks veikta visu asfaltseguma bedrīšu labošana.

Asfaltseguma virskārta jau šobrīd tiek atjaunota Institūta ielas posmā no Zinātnes ielas līdz autoceļam A2, kā arī Mores ielā. Informācija par turpmākajiem šogad plānotajiem ielu asfaltseguma virskārtas atjaunošanas darbiem tiks publicēta pašvaldības tīmekļa vietnē – aicinām sekot līdzi aktualitātēm.


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi