Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +14.5℃, D vējš 5.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-18
Iedzīvotājus aicina uz tikšanos par Atbrīvotāju, Helmaņa un Jūdažu ielas pārbūves projektiem

Siguldas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus uz informatīvajām sanāksmēm par Atbrīvotāju ielas, kā arī Helmaņa un Jūdažu ielas pārbūves projektiem, kuros veikti uzlabojumi atbilstoši Siguldas identitāti veidojošajam tematiskajam plānojumam.

Ceturtdien, 25. aprīlī, plkst. 18.30 kultūras centrā „Siguldas devons” notiks informatīva sanāksme par Atbrīvotāju ielas posmā no Krišjāņa Barona līdz Līvkalna ielai pārbūves projektā plānotajām izmaiņām, savukārt otrdien, 30. aprīlī, plkst. 18.30 kultūras centrā „Siguldas devons” notiks tikšanās par Helmaņa un Jūdažu ielas pārbūves projektiem.

Saskaņā ar Siguldas identitāti veidojošo tematisko plānojumu, ko izstrādājuši pilsētplānošanas eksperti un kas pēdējo divu gadu laikā vairākkārt publiskās diskusijās apspriests ar novada iedzīvotājiem, Siguldā ir paredzētas četras ielu kategorijas, nosakot katrai kategorijai noteiktas prasības brauktuvei, zaļajai zonai, gājēju, kā arī riteņbraucēju zonām. Ņemot vērā šo plānošanas pieeju, lai ieviestie risinājumi visā pilsētā būtu saskaņoti un pārdomāti, pašvaldība uzsākusi korekcijas visos izstrādes stadijā esošajos ielu būvprojektos.

Siguldas novada pašvaldība 2019. gadā novada ielu un ceļu uzturēšanai un pārbūvei investēs aptuveni 7,5 miljonus eiro, arī turpmākajos gados pašvaldības prioritāte ir ielu un ceļu atjaunošana un izbūve. Plašāka informācija par plānotajiem ielu pārbūves, remonta un projektēšanas darbiem pieejama pašvaldības informatīvā izdevuma „Siguldas Novada Ziņas” marta numurā

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2020