Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3.6℃, R vējš 3.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-18
Informācija par bērnu uzņemšanas kārtību pašvaldības bērnudārzos jaunajā mācību gadā

Tuvojoties bērnu uzņemšanai pirmsskolas izglītības iestādēs jaunajā mācību gadā, Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvalde informē, ka šogad uzņemšana pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs  no 1. maija līdz 31. maijam norisināsies pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv; vecāki apstiprināt to, ka bērns izglītības iestādi jaunajā mācību gadā apmeklēs, varēs arī klātienē pašvaldības Pakalpojumu centrā vai Izglītības pārvaldē, Raiņa ielā 3.

Vecāki, kuri ir iesnieguši pašvaldībai pieteikumu par bērna uzņemšanu bērnudārzā, e-pastā atkārtoti saņems informāciju par bērnam piešķirto individuālo reģistrācijas kodu; saraksts ar to bērnu reģistrācijas kodiem, kurus šī gada septembrī būs iespējams uzņemt pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs, portālā e.sigulda.lv tiks publicēts 1. maijā. Līdz 31. maijam vecākiem pakalpojumu portālā e.sigulda.lv vai iesniedzot iesniegumu pašvaldības Izglītības pārvaldē un Pakalpojumu centrā jāapliecina, ka bērns šī gada septembrī uzsāks gaitas bērnudārzā. Saņemot vecāku apstiprinājumu, pašvaldība elektroniskajā reģistrā apstiprinās, ka bērnam vieta izvēlētajā pirmsskolas izglītības iestādē ir piešķirta un šādā gadījumā vecākiem desmit dienu laikā būs jāsazinās ar attiecīgās pirmsskolas izglītības iestādes vadītāju, lai vienotos par ērtāko laiku dokumentu iesniegšanai un līguma slēgšanai. Ja izvēlētajā pirmsskolas izglītības iestādē nebūs brīvu vietu, bet bērnam rinda pirmsskolas izglītības iestādes apmeklējumam būs pienākusi, Izglītības pārvaldes darbinieki sazināsies ar vecākiem, lai vienotos par vietu citā pirmsskolas izglītības iestādē. Ja vecāki līdz 31. maijam nesniegs apstiprinājumu, vieta bērnudārzā tiks piedāvāta nākamajam bērnam reģistrā.

Gadījumā, ja bērnam vairs nav nepieciešama vieta pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē, vecāki aicināti portālā e.sigulda.lv aizpildīt e-iesniegumu „Atteikties no bērnam piešķirtās vietas Siguldas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē”.

Izglītības pārvaldes speciālisti atgādina, ka šogad papildinātie pašvaldības saistošie noteikumi „Par bērnu reģistrācijas, uzņemšanas un atskaitīšanas kārtību pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs” lielākas priekšrocības paredz tām ģimenēm, kurās bērna un bērna vecāku dzīvesvieta deklarēta Siguldas novadā. 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā ar Siguldas novada Izglītības pārvaldi ir iespējams sazināties, zvanot uz tālruņa numuru 67970914 vai rakstot uz e-pasta adresi rita.granate@sigulda.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi