Sestdiena, 26. septembris
Šodien sveicam: Gundars, Kurts, Knuts
Laika ziņas: Sigulda +18.8℃, DA vējš 6.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-19
Pabeigta ielu un apdzīvoto vietu lauku ceļu apstrāde ar pretputekļu absorbentu

Noslēgusies pašvaldības pārziņā esošo grantēto pilsētas ielu un apdzīvoto vietu lauku ceļu pretputekļu apstrāde; ar putekļu absorbentu apstrādātajām ielām un ceļiem veikta arī atkārtota greiderēšana jeb planēšana. Pārējo grants ceļu otrreizēja planēšana tiks veikta, iestājoties atbilstošiem laikapstākļiem ar pietiekamu gaisa mitruma īpatsvaru.

Putekļu absorbcijas materiāls, kas pasargā grants klātņu virskārtu no pārliekas izžūšanas un virsmas putēšanas, tiek iestrādāts grants klātņu virskārtā – lai grantēto brauktuvju kvalitāte saglabātos pēc iespējas ilgāk, sākotnēji tās tiek greiderētas, pēc tam atbilstošos laika apstākļos apstrādātas ar putekļu absorbentu, bet tad – atkārtoti nogreiderētas.

Pašvaldības speciālisti atgādina – lai putekļu absorbenta iedarbība saglabātos pēc iespējas ilgāk, autovadītājiem jāievēro ātruma un transportlīdzekļa svara ierobežojumi.

Kopumā Siguldas novada grantēto ielu un ceļu garums sasniedz vairāk nekā 220 kilometrus. Brauktuvju planēšana un pretputekļu apstrāde prioritāri tiek veikta grantētajās ielās un ceļos ar lielāku satiksmes intensitāti, izņemot privātajos vai pašvaldībai patapinājumā nenodotajos ceļos. 

Siguldas novada iedzīvotāji, kas pamanījuši nepilnības uz pašvaldības grants ceļiem un ielām, tiek aicināti informēt pašvaldības klientu apkalpošanas speciālistus, zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 80000388.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi