Sestdiena, 26. septembris
Šodien sveicam: Gundars, Kurts, Knuts
Laika ziņas: Sigulda +18.8℃, DA vējš 6.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-23
Lieldienas pirmsskolas izglītības iestādēs

Lieldienu laiks bērnudārzā „Pasaciņa” un Allažu pirmsskolas grupās tika atzīmēts ar olu krāsošanu un ripināšanu, šūpošanos un atraktīvām rotaļām.

Bērnudārzā „Pasaciņa” Lieldienu tradīcija krāsot olas sākās jau 15. aprīļa vakarā, kad bērni kopā saviem vecākiem visdažādākajos dabas materiālos ietina un krāsoja olas. Bet otrdienas rītā, 16. aprīlī, dziesmām skanot, bērni kopā ar Pavasara vēstnesi un Pūpoliņu dzina projām ziemu. Audzēkņi kopā ar audzinātājām sešās pieturvietās veica atraktīvus uzdevumus – aktīvi ripināja olas, simboliski dzina putnus, nesa sauli kalniņā, pārvietojoties pa šķēršļu joslu, minēja mīklas un šūpojās, lai vasarā odi nekostu. Neizpalika arī olu kaujas un našķēšanās. Fotogalerija aplūkojama šeit.

Savukārt Allažu pirmsskolas grupās Lieldienas tika atzīmētas 18. aprīlī, kad jau no rīta ar jautriem un raibiem pārsteigumiem audzēkņi sagaidīja ciemos Lieldienu zaķa radinieku Meža zaķi. Bērni kopā ar zaķi devās rotaļās, dejoja, zīmēja, draiskojās, kā arī vingrinājās veiklībā un olu ripināšanā. Pasākuma laikā audzēkņi sacentās olu rotāšanā un krāsošanā, neizpalika arī šūpošanās un olu ēšana ar sāli, lai nākamajā gadā mazāk mānītos.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi