Pirmdiena, 24. februāris
Šodien sveicam: Diāna, Dina, Dins
Laika ziņas: Sigulda +0.4℃, R vējš 2.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-24
26. aprīlī notiks Kanādas Bruņoto spēku organizēts pārgājiens

Piektdien, 26. aprīlī, Siguldas novadā notiks Kanādas Bruņoto spēku organizēts pārgājiens un laivu brauciens pa Gauju, kura sākuma un beigu punkts būs kempings „Makars” (Peldu iela 2) un pie tā esošā pludmales zona. Pārgājienā piedalīsies aptuveni 225 dalībnieki no Latvijas, Kanādas, Spānijas, Itālijas, Slovākijas, Slovēnijas, Albānijas, Melnkalnes un Lietuvas.

Dalībnieki uz kempingu „Makars” tiks atvesti plkst. 7.00 un aizvesti plkst. 16.00. Pārgājiena maršruta kartes pieejamas šeit.

Plānots, ka pārgājiena maršruts galvenokārt vedīs pa Gaujas Nacionālā parka teritorijā esošajām dabas takām, tomēr dažās vietās šķērsojot pilsētas teritorijā esošās ielas. Pārejas ceļam plānotas pie Tūrisma informācijas centra „Gūtmaņala”, Gaujas ielā pie tilta pār Gauju (Siguldas pusē) un pārgājiena noslēgumā tā dalībnieki šķērsos gājēju pāreju Gaujas un Cēsu ielas krustojumā, minimāli ietekmējot ceļu satiksmi pilsētā.

Vienīgās automašīnas, kas pārgājiena laikā tiks izmantotas, ir mazās kravas automašīnas, nodrošinot ūdens piegādi pārgājiena dalībniekiem, neliels medicīniskais transportlīdzeklis ārkārtas gadījumiem un daži Latvijas un Kanādas militārās policijas transportlīdzekļi, kas rūpēsies par dalībnieku drošību.

Ar pārgājiena organizatoriem iespējams sazināties, zvanot uz tālruņa numuru +371 25717240. Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Pašvaldības policijas priekšnieku Andri Būci, zvanot uz tālruņa numuru 29138164.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi