Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3℃, DR vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-24
Veselības un sporta nedēļā notiks nodarbības skolēniem „Drosme runāt!”

Veselības un sporta nedēļas ietvaros Siguldas novada skolās norisināsies centra „Marta” interaktīvās darbnīcas, aktīvi iesaistot skolēnus, ar praktiskiem uzdevumiem mudinot izzināt savus priekšstatus par sevi un savu sociālo vidi.

Nodarbības ļaus kritiski palūkoties uz dažādiem iepriekšējiem pieņēmumiem un stereotipiem, kas bieži vien apzināti vai neapzināti ierobežo skolēnu izvēles, kā arī tiks piedāvātas stratēģijas iekšējās motivācijas un emocionālās izturības attīstīšanai.

Piektdien, 26. aprīlī, plkst. 8.10 – 11.20 četras nodarbības „Drosme runāt!” notiks Siguldas pilsētas vidusskolā 7. un 8. klašu skolēniem. Rudens Veselības un sporta nedēļas laikā nodarbības notiks Siguldas 1. pamatskolā. Visa Veselības un sporta nedēļas programma pieejama šeit.

Daļa no Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas un Veselības dienas aktivitātēm tiek finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi