Sestdiena, 19. septembris
Šodien sveicam: Verners, Muntis
Laika ziņas: Sigulda +12.5℃, ZR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-24
Pārgājienā varēs iepazīt Gaujas Nacionālā parka ielejas un gravas

Dabas aizsardzības pārvalde Veselības un sporta nedēļas ietvaros svētdien, 28. aprīlī, aicina uz pārgājienu kopā ar zinošu vides gidi, Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāvi Ilzi Strautu, lai iepazītu Gaujas Nacionālā parka gravas un izbaudītu aktīvu pavasara dienu dabā.

Pārgājiens sāksies plkst. 10.00 no Dabas aizsardzības pārvaldes ēkas Baznīcas ielā 7. Ikviens, kam tuva atpūta dabā, varēs doties divu līdz trīs stundu ilgā pastaigā pa Gaujas senieleju, iepazīt Gaujas pietekas un noslēpumainās sānu gravas, apskatīt smilšakmens atsegumus un vērot norises dabā.

Pārgājiena dalībnieki aicināti ģērbties atbilstoši laika apstākļiem un aktivitātēm dabā, kā arī līdzi ņemt uzkodas, jo pārgājiena laikā plānots pikniks. Iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi pieraksts@sigulda.lv.

Atgādinām, ka Siguldā no 22. līdz 28. aprīlim norisinās Veselības un sporta nedēļa, kuras laikā iespējams apmeklēt dažādas lekcijas un nodarbības par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Nedēļas programma pieejama šeit

Informāciju sagatavoja:
Dabas aizsardzības pārvaldes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Maija Rēna

Daļa no Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas un Veselības dienas aktivitātēm tiek finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi