×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-25
Novada skolēni piedalās pasākumā „Būvniecība un arhitektūra”
Februārī Siguldas 1. pamatskolas 5.–7. klašu skolēni un Allažu pamatskolas 5.–6. klašu skolēni piedalījās pasākumā „Būvniecība un arhitektūra”.
 
Pasākuma laikā skolēni tikās ar ievērojamu latviešu arhitektu Jāni Dripi, kurš stāstīja par savu karjeras ceļu, iepazīstināja skolēnus ar izglītības iespējām inženierzinātņu jomā. Audzēkņi veica arī praktisku uzdevumu, piedalījās diskusijā par arhitekta profesiju un izvērtēja, vai ar šo profesiju vēlētos nodarboties nākotnē.
 
Pasākuma mērķis bija vairot izglītojamo izpratni par profesijām inženierzinātnēs un izglītības iespējām nozarē. Pasākums „Būvniecība un arhitektūra” tika nodrošināts ar Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās mācību iestādēs” ietvaros.
 

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi