×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 24. marts
Šodien sveicam: Kazimirs, Izidors
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-25
Novada skolēni piedalās pasākumā „Būvniecība un arhitektūra”
Februārī Siguldas 1. pamatskolas 5.–7. klašu skolēni un Allažu pamatskolas 5.–6. klašu skolēni piedalījās pasākumā „Būvniecība un arhitektūra”.
 
Pasākuma laikā skolēni tikās ar ievērojamu latviešu arhitektu Jāni Dripi, kurš stāstīja par savu karjeras ceļu, iepazīstināja skolēnus ar izglītības iespējām inženierzinātņu jomā. Audzēkņi veica arī praktisku uzdevumu, piedalījās diskusijā par arhitekta profesiju un izvērtēja, vai ar šo profesiju vēlētos nodarboties nākotnē.
 
Pasākuma mērķis bija vairot izglītojamo izpratni par profesijām inženierzinātnēs un izglītības iespējām nozarē. Pasākums „Būvniecība un arhitektūra” tika nodrošināts ar Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās mācību iestādēs” ietvaros.
 

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi