Sestdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +13℃, A vējš 0.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-25
Turpinās pieteikšanās jauniešu biznesa ideju konkursam „Radi Siguldai”

Siguldas novada aizrautīgie jaunieši aicināti piedalīties biznesa ideju konkursā „RADI SIGULDAI”, kura mērķis ir sekmēt jauniešu biznesa ideju attīstību, veicināt jauniešu iesaistīšanos uzņēmējdarbībā, kā arī sniegt iespēju gūt pieredzi savas biznesa idejas pārdošanā.

Biznesa ideju konkursā var piedalīties ikviens Siguldas novada skolas audzēknis vai novadnieks vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kurš jūt sevī aizrautību un interesi par uzņēmējdarbību. Idejas autors vai autoru grupa var iesniegt vairāku biznesa ideju aprakstus.

Konkurss norisināsies divās kārtās. Pirmā kārta – pieteikumu iesniegšana – norisināsies līdz 7. maijam. Jaunieši savu ideju aprakstus var iesniegt, aizpildot pieteikuma veidlapu un nosūtot to uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv. Dalībnieku iesniegtās biznesa idejas, analizēs vērtēšanas komisija, kuras sastāvā ir pašvaldības un uzņēmējdarbības nozares pārstāvji. 10 labāko ideju autori tiks paziņoti 22. maijā.

Konkursa otrajā kārtā desmit labāko ideju autori tiks aicināti prezentēt savas biznesa idejas. Pēc prezentācijām žūrija paziņos konkursa uzvarētājus – pirmo trīs vietu ieguvējus.

Konkursa dalībnieki cīnīsies par vērtīgām balvām:

1. vieta – portatīvais dators Dell Vostro 15 3578;

2. vieta – iespēja piedalīties uzņēmējdarbības un līderības nometnē „Junior Achievement Unlocked 2019”;

3. vieta – dāvanu karte 120 eiro vērtībā no „Sigulda Adventures”.

Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties šeit, papildu informācija, zvanot Uzņēmējdarbības atbalsta punkta vadītājai Inai Stupelei uz tālruņa numuru 29414798 vai rakstot uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv.

Konkursu organizē Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar novada uzņēmumiem SIA „Sigulda Adventures” un SIA „Kokpārstrāde 98”.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020