Pirmdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda +9.9℃, ZR vējš 1.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-25
Sestdien Siguldā notiks Kendama turnīrs

Veselības dienas ietvaros, sestdien, 27. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 13.00 pie Siguldas Sporta centra notiks Kendama turnīrs, kurā ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties dažāda veida Kendama sacensībās.

Organizatori dalībniekiem piedāvās izspēlēt Kendama „Game of ken” turnīru, kurā spēlētāji cīnīsies viens pret otru ar izslēgšanas metodi. Paralēli šim turnīram tiks izspēlētas arī vairākas mini spēles, kurās būs iespēja laimēt vērtīgas balvas.

Kendama ir meistarības un roku veiklības spēle, kas ieguvusi popularitāti visā pasaulē, tostarp Latvijā. Spēles galvenā ideja – koka kausa spicē ar veiklu kustību palīdzību uzmest auklā piesieto bumbiņu. Spēles rīks sastāv no ken, kas tulkojumā no japāņu valodas nozīmē koks, un tama – bumba. Ir trīs veidu kausi – lielais, mazais un pamata, kā arī spice, uz kuras var uzdurt bumbiņu. Kendama ir gatavota no koka, bet bumbiņa noklāta ar speciālu krāsu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 27 2829 3031