Sestdiena, 19. septembris
Šodien sveicam: Verners, Muntis
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZR vējš 5.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-25
Mākslu skola „Baltais flīģelis” uzņem audzēkņus; aicina reģistrēties e-vidē

Mākslu skolā „Baltais flīģelis” līdz 31. maijam norisinās jaunu audzēkņu uzņemšana Mūzikas, Mākslas un Teātra nodaļās; skolas uzņemšanas pārbaudījumi notiks 4. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 17.00. Tāpat līdz maija beigām ir iespēja pieteikties individuālām konsultācijām par iestājeksāmeniem profesionālās ievirzes izglītības programmās mūzikā, zvanot uz tālruņa numuru 67974787 vai 22005612.

Jau ziņots, ka šogad profesionālās ievirzes klasēm ir iespēja pieteikties arī elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, aizpildot pieteikuma formu „Iesniegums profesionālās ievirzes programmās”. Pieteikumu varēs aizpildīt nepilngadīga skolēna likumiskais pārstāvis. Neskaidrību gadījumā par elektroniskā iesnieguma aizpildīšanu un iesniegšanu iedzīvotāji varēs vērsties Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 un Siguldas Mākslu skolā „Baltais flīģelis”. Elektroniskā pieteikšanās norisināsies līdz 31. maijam.

Veicot reģistrāciju gan elektroniski, gan klātienē skolā, katram skolēnam tiks piešķirts unikāls identifikācijas kods, kas tiks nosūtīts uz pieteicēja norādīto e-pasta adresi. Kopējais saraksts ar skolēniem, kuri atbildīs noteiktajiem kritērijiem un tiks uzņemti profesionālās ievirzes klasēs, tiks publicēts 2019. gada 5. jūnijā pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv.

Mūzikas nodaļā audzēkņus uzņem vecumā no septiņiem līdz 12 gadiem un piedāvā apgūt instrumentu spēli šādā programmās:

  • taustiņinstrumetu spēle – klavierspēle, akordeona spēle;
  • stīgu instrumentu spēle – vijoles spēle, čella spēle, ģitāras spēle;
  • pūšaminstrumentu spēle – flautas spēle, klarnetes spēle, saksofona spēle, mežraga spēle, trompetes spēle, trombona spēle, eifonija spēle, tubas spēle. Īpaši tiek aicināti audzēkņi, kuri vēlas apgūt metāla pūšaminstrumentu specialitāti;
  • sitaminstrumentu spēle;
  • kora klasē;
  • populārās un džeza mūzikas nodaļas programmā „Mūsdienu ritma mūzika”.

Mākslas nodaļā audzēkņus uzņem no septiņu gadu vecuma. Skolēniem septiņu gadu garumā ir iespēja apgūt vizuāli plastisko mākslu.

Teātra nodaļā audzēkņus uzņem no 15 gadu vecuma. Mācību ilgums ir trīs gadi, kuru laikā tiek sniegtas teorētiskas un praktiskas zināšanas aktiermeistarībā, runas un grima mākslā, skatuves kustībā, dejā, pasaules kultūras, teātra un tērpu vēsturē, mūzikas instrumenta spēlē un dziedāšanā, kā arī foto un video mākslās. Audzēkņiem tiek izkoptas savstarpējās saskarsmes un publiskās runas prasmes.

Papildu informācija par audzēkņu uzņemšanu pieejama tīmekļa vietnē www.baltaisfligelis.lv vai Mākslu skolā „Baltais flīģelis”, Šveices ielā 19.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi