×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna
Laika ziņas: Sigulda +7.9℃, DR vējš 5.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-25
Siguldas 1. pamatskolas skolnieki iepazīst ceļu būves industriju

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros25. aprīlī Siguldas 1. pamatskolas 8. klašu skolnieki apmeklēja ceļu būves firmas SIA „Binders” Vangažu Asfaltbetona rūpnīcu, kas ir viena no modernākajām asfaltbetona ražotnēm Baltijā.

Apmeklējot asfaltbetona rūpnīcu, puiši iepazinās ar asfaltbetona ražošanas procesu, nepieciešamajām prasmēm un zināšanām, kā arī profesiju daudzveidību, kas vajadzīgas ceļu būves industrijā. Skolēnos interesi izraisīja, kā tiek noteikta gan izejvielu, gan saražotā materiāla kvalitātes pārbaude.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas 1. pamatskolas skolotāja
Aiva Indriksone


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi