×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -3.5℃, DA vējš 2.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-26
Pieredzes apmaiņas brauciens uz Kuldīgu un Ventspili INT-HERIT projekta ietvaros

23. un 24. aprīlī starpreģionu sadarbības programmas URBACT III 2014.–2020. gadam projekta INT-HERIT ietvaros Siguldas novada pašvaldības pārstāvji devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Kuldīgu un Ventspili, kur dalījās pieredzē par kultūras pieminekļu apsaimniekošanu un to mūsdienīgu izmantošanu.

Ar Kuldīgas novada pašvaldības darbu iepazīstināja pašvaldības domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa. Viesojoties Kuldīgas novadā, vecpilsētā tika apskatīts Kuldīgas restaurācijas centrs un izbūvētais sporta komplekss ar baseinu, kas 2017. gadā saņēma Latvijas Būvniecības gada balvu nominācijā „Rekonstrukcija”.

Savukārt Ventspilī Siguldas pārstāvji tika uzņemti Ventspils Livonijas Ordeņa pilī, kur pilsētas aktualitātēs sniedza ieskatu Ventspils novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks. Ventspils Livonijas Ordeņa pili bija iespēja aplūkot nelielā ekskursijā, bet pēc tam paviesoties vēl neatklātajā Ventspils Mūzikas vidusskolā un koncertzālē „Latvija”.

Jau ziņots, ka Siguldas novada pašvaldība starpreģionu sadarbības programmas URBACT III ietvaros īsteno projektu INT-HERIT jeb „Mazu un vidēja izmēra Eiropas pilsētu kultūras mantojuma stratēģiju ieviešanas tīkls” sadarbībā ar Baenas pašvaldību Spānijā, kas ir projekta vadošais partneris, un vēl septiņiem partneriem no Itālijas, Grieķijas, Īrijas, Rumānijas, Portugāles un Beļģijas un Francijas. Projekta mērķis ir ieviest inovatīvus risinājumus kultūrvēsturiskā mantojuma apsaimniekošanā maza un vidēja izmēra Eiropas pilsētās, fokusējoties uz integrētu pieeju stratēģiju īstenošanā un nodrošinot kvalitatīvu izaugsmi sociālajā un ekonomiskajā attīstībā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi