Sestdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +13.6℃, A vējš 0.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-02
Turpinās ielu bedrīšu remontdarbi ar karstā asfaltbetona tehnoloģiju

Siguldas novada pašvaldības Teritorijas attīstības pārvalde informē, ka turpinās novada ielu asfaltbedrīšu remontdarbi, kurus, pielietojot karstā asfaltbetona tehnoloģiju, veic uzņēmums „DGR Serviss”.

Bedrīšu remonts ar karstā asfaltbetona pilno un karstā asfaltbetona nepilno tehnoloģiju veikts 437,5 m2 platībā šādās Siguldas ielās: Allažu, Nītaures, Atbrīvotāju, Pils, Strēlnieku, Ata Kronvalda, Ausekļa, Cēsu, Dārza, Gaismas, Krišjāņa Barona, Leona Paegles, Oskara Kalpaka, Parka, Pulkveža Brieža, Rīgas, Rūdolfa Blaumaņa, Skolas, Šveices un Institūta ielā.

Atsevišķās ielās, piemēram, Pulkveža Brieža un Peldu ielā, kur nav lietderīgi remontu veikt ar karsto asfaltbetonu, bedrīšu remontu plānots veikt pēc tehnoloģijas, ko ielu un ceļu uzturēšanā pielieto arī  VAS „Latvijas Valsts ceļi” – aizpildot bedrītes ar bitumena emulsiju un sīkšķembām. Minētajā Pulkveža Brieža un Peldu ielā, kā arī, iespējams, vēl atsevišķās ielās remontdarbus ar bitumena emulsiju un sīkšķembām plānots uzsākt tuvāko nedēļu laikā – informācija  par remontdarbu uzsākšanu tiks publicēta pašvaldības tīmekļa vietnē. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020