Sestdiena, 19. septembris
Šodien sveicam: Verners, Muntis
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZR vējš 5.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-08
Notiks Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes sēde

8. maijā plkst. 18.00 jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis" Raiņa ielā 3 notiks Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes sēde. Sēdes laikā tiks skatīts jautājums par mobilā darba ar jaunatni attīstību novadā, kas ir viena no Siguldas novada Jaunatnes politikas programmas 2019.–2021. gadam prioritātēm.

Maijā Siguldas novadā noslēdzas Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas īstenotais projekts „Mobils darbs ar jaunatni ārpus Siguldas pilsētas centra – izstrāde un pilotēšana”, kura ietvaros no 2018. gada 17. decembra līdz 2019. gada 31. maijam tiek realizēts projekts „Jauniešu J.A.M.S.". Tā mērķis ir uzlabot jauniešu dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvu, darba tikumu un patriotismu, kā arī līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, izstrādājot efektīvu ilgtermiņa mobilā darba ar jaunatni modeli Siguldas novadā. 

Mobilais jaunatnes darbs rada jauniešu līdzdalības iespējas viņu dzīvesvietā, kur nepastāv jauniešu centri un brīvā laika aktivitātes ir ierobežotas. Tas palīdz izveidot drošu, atvērtu, neformālu vidi, kurā jaunieši var satikt domubiedrus un veidot draudzības. Tāpat šis darbs palīdz identificēt jauniešu vajadzības, jūtas, bailes, iemācīties tās atpazīt, izprast un meklēt risinājumus.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gada valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Jaunatnes lietu konsultatīvā padome ir Siguldas novada pašvaldības domes izveidota padomdevēja institūcija, un lēmumiem ir ieteikuma raksturs. Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes galvenais uzdevums ir jauniešu politikas attīstība Siguldas novadā, dialoga aktivizēšana starp pašvaldību un sabiedrību, veicinot viedokļu apmaiņu un lēmumu pieņemšanu jaunatnes lietu jomā. Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes sēdes ir atklātas, un tajās var piedalīties ikviens interesents.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi