Sestdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +24.6℃, ZR vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-08
Aicina pieteikties dalībai Siguldas novada Kultūras un Uzņēmēju konsultatīvajās padomēs

Lai veicinātu novada uzņēmējdarbības vides attīstību un dialogu starp pašvaldību un novada uzņēmējiem, kā arī pašvaldības kultūras politikas īstenošanu, kultūras aktivitāšu un kultūrvides attīstību Siguldas novadā, pašvaldība aicina pieteikt dalību nozaru konsultatīvajās padomēs.

 

 

 

 

Iespēja iesaistīties Siguldas novada Kultūras konsultatīvajā padomē

Dalībai Siguldas novada Kultūras konsultatīvajā padomē pieteikties aicina novada iedzīvotājus, radošo profesiju pārstāvjus, novadā reģistrēto sabiedrisko organizāciju, biedrību un asociāciju pārstāvjus, kā arī novada kultūras iestādēs reģistrēto amatiermākslas kolektīvu deleģētos pārstāvjus.

Novada iedzīvotāji, kuri vēlas darboties Siguldas novada Kultūras konsultatīvajā padomē, līdz 10. maijam aicināti iesniegt iesniegumu pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 vai nosūtīt uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv, kurā norādīta pretendenta profesionālā kompetence un pieredze kultūras jomā.

Siguldas novada Kultūras konsultatīvā padome darbojas kopš 2015. gada. Kultūras konsultatīvās padomes galvenais uzdevums aizvadītajos četros gados bija sekmēt kultūras aktivitāšu un kultūrvides attīstību Siguldas novadā, aktivizēt dialogu starp pašvaldību un sabiedrību, veicinot viedokļu apmaiņu un lēmumu pieņemšanu kultūras jomā. Pašvaldības kultūras nozares darbiniekiem dažādu lēmumu pieņemšanā ir nepieciešamas konsultācijas no attiecīgo jomu profesionāļiem, tādēļ padome ir labs instruments, kā efektīvi un operatīvi pieņemt lēmumus, kas skar kultūras nozari Siguldas novadā.

Kultūras konsultatīvās padomes sēdes ir atvērtas un tajās var piedalīties ikviens interesents, bet padomes lēmējvaru veido 15 sabiedrības pārstāvji, kurus, izskatot saņemtos pieteikumus, apstiprinās Siguldas novada pašvaldības domes deputāti. Plašāka informācija Siguldas novada Kultūras konsultatīvās padomes nolikumā.

Iespēja iesaistīties Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvajā padomē

Dalībai Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvajā padomē aicina pieteikties novada uzņēmējus, padomju, asociāciju un apvienību pārstāvjus un novadā reģistrēto uzņēmumu deleģētos pārstāvjus.

Novada uzņēmēji, kuri ir gatavi bez atlīdzības darboties Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvajā padomē, līdz 17. maijam aicināti iesniegt pieteikumu uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv, kurā norādīta pretendenta profesionālā kompetence un pieredze uzņēmējdarbībā. Lai padomē tiktu pārstāvētas visu uzņēmēju intereses, pieteikumus aicināti iesniegt gan lielo, gan vidējo un mazo Siguldas novada uzņēmumu pārstāvji. Padomes sēdes ir atklātas un tās notiek vienu reizi mēnesī.

Atgādinām, ka pieteikumi, kuri tika iesniegti, atsaucoties uz janvārī publicēto aicinājumu pievienoties Uzņēmēju konsultatīvajai padomei, ir spēkā un tiks izvērtēti jaunajam sastāvam.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020