Pirmdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +25.4℃, ZR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-08
Siguldas pilsētas vidusskolā aizvadīta angļu valodas diena

3. maijā Siguldas pilsētas vidusskolas aktu zālē notika angļu valodas diena „Let’s have fun with English!” , kuru organizēja angļu valodas skolotājas Ināra Vimba un Kristīne Velika, kā arī 10.a un 10.b klašu skolēni, bet dalībnieki bija četru 6. klašu skolēni.

Dalībniekiem bija sagatavoti visdažādākie uzdevumi, kas palīdzēja nostiprināt iegūtās angļu valodas zināšanas – uz gleznas, kur attēlots cilvēks, jāsalīmē lapiņas virsū atbilstošajām ķermeņa daļām, jāsaraksta atbilstoši vārdi trūkstošajās vietās, jānosaka pazīstamu kinofilmu žanrs, vienam cilvēkam jāattēlo sporta veids un pārējai komandai tas jāatmin, kā arī citi uzdevumi.

Sesto klašu skolēniem pildot uzdevumus, norisinājās skaļas diskusijas, skanēja smiekli, dažkārt pat nācās pastrīdēties, taču pārsvarā visi bija labā noskaņojumā un gatavi intelektuāli un aizraujoši pavadīt laiku. Skolēni piedalījās, nevis lai uzvarētu, bet atraktīvi un interesanti pavadītu laiku. Desmitās klases, organizējot šo pasākumu, guva pieredzi, sastrādājoties komandā, ieguva labākas saskarsmes spējas ar apkārtējiem un prasmi izveidot uzdevumus atbilstoši skolēnu angļu valodas zināšanām.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas vidusskolā
10.a klases skolniece
Arta Dimante


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020