Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3℃, DR vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-09
Siguldas novada Pašvaldības policija atsākusi velopatruļas

Maijā Siguldas novada Pašvaldības policija atsākusi velopatruļas – izmantojot videi draudzīgu pārvietošanās veidu, policijas inspektori var ērtāk apsekot teritorijas, kur ikdienā nav iespējams piekļūt ar autotransportu, piemēram, parkus un namu pagalmus. Pašvaldības policisti vasarās velopatruļās dodas jau kopš 2012. gada. Velopatruļas atbilstošos laikapstākļos notiek ik dienu un tās turpināsies līdz pat septembra beigām.​

Siguldas ielās ar velosipēdiem pārvietojas vienlaikus divi policisti, velopatruļu maršrutos aptverot visu pilsētu. Policijas inspektori, rūpējoties par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu, uzmanību pievērš parku un bērnu rotaļu laukumu atbilstošai lietošanai un noteikumu ievērošanai, kontrolē dzīvnieku turēšanas noteikumu ievērošanu, kā arī uzrauga citas sabiedriskās kārtības jomas, nepieļaujot alkohola lietošanu publiskās vietās vai pilsētvides elementu bojāšanu.

Rūpējoties par drošu pārvietošanos ar velosipēdu, Pašvaldības policija atgādina, ka vēl līdz 10. maijam novada iedzīvotāji no 10 gadu vecuma ir aicināti pieteikties bezmaksas velosipēda vadītāja apmācībām, kas notiks 23., 27. un 30. maijā plkst. 15.00 Siguldas pilsētas vidusskolā.

Iedzīvotāji ar Pašvaldības policiju var sazināties, zvanot uz diennakts tālruņa numuru 26160288. Tāpat ar Pašvaldības policiju iespējams sazināties, rakstot uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi