Otrdiena, 24. novembris
Šodien sveicam: Velta, Velda
Laika ziņas: Sigulda +4.3℃, R vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-09
Vasarā norisināsies „S! - Velo”, „S! - Skate” un „S! - Peld” sacensību seriāli
Vasarā novadniekiem tiks piedāvāti vairāki sacensību seriāli – riteņbraukšanā, skrituļslidošanā un rollerslēpošanā, kā arī peldēšanā, kas tiks rīkots pirmo reizi un ir šī gada jaunums.
 
Ar pirmo posmu jau 15. maijā norisināsies „S! - Peld”, kas ir bērnu un pieaugušo peldēšanas sacensības, kurās var piedalīties ikviens peldēšanas entuziasts. Sacensības notiks Siguldas Sporta centra lielajā peldbaseinā divos posmos. Otrā posma norise plānota 11. decembrī. „S! - Peld” sacensību mērķis ir popularizēt peldēšanu visās vecuma grupās, veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu, kā arī noskaidrot labākos peldētājus dažādās vecuma grupās. Peldēšanas sacensības norisināsies brīvajā stilā un dalībnieki varēs izvēlēties startēt kādā no septiņām dažādām vecuma grupām.
 
Fischer Slēpošanas centrā 23. maijā notiks ikgadējais „S! - Skate” sacensību seriāla 1. posms, kurā aicināti piedalīties gan bērni, gan pieaugušie, kuri ir apguvuši skrituļslidošanas un rollerslēpošanas iemaņas. „S! - Skate” sacensību dalībnieki varēs startēt 26 skrituļslidotāju grupās un četrās rollerslēpotāju grupās, ņemot vērā vecumu un meistarības līmeni. „S! - Skate” sacensību seriāla norise plānota trijos posmos. Pārējie divi posmi notiks 20. jūnijā un 29. augustā.
 
Savukārt sacensību seriālā „S! - Velo”, kas notiks jau piekto reizi un ik gadu pulcē arvien vairāk dalībnieku, piedalīties tiek aicināti mazi un lieli riteņbraukšanas entuziasti. Sacensībās būs iespēja piedalīties 22 dalībnieku grupās, sākot no pavisam maziem sportotājiem dipu-dapu grupā, kurā startē meitenes un zēni ar skrejriteņiem, līdz pat profesionāliem riteņbraucējiem ar ilggadēju pieredzi. „S! – Velo” posmi notiks 6. jūnijā, 15. augustā un 12. septembrī.
 
Atšķirībā no „S! - Velo” un „S! - Skate” sacensībām, kur apbalvo katras grupas kopvērtējuma uzvarētājus, ko veido divu labāko posmu punktu summa, „S! - Peld” katra posma pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām un atbalstītāju balvām.
 
Papildu informācija par sacensību norisi un reģistrāciju pieejama šeit

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi