Piektdiena, 10. jūlijs
Šodien sveicam: Lija, Olīvija, Olivers, Odrija
Laika ziņas: Sigulda +15.7℃, A vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-09
Notiks Ozona čempionāts orientēšanās stafetēs

Svētdien, 19.maijā, plkst.11.00 Egļupē notiks Ozona čempionāts orientēšanās stafetē, kas reizē būs arī Latvijas stafešu kausa 2. posms. Spēcīgākās komandas trīs etapu stafetē noskaidros atbilstošajās vecuma grupās –​ SV12, 14, 16, 18, 21, 120, 145, 170, 195.

Egļupes ciematam blakus esošais mežs ir unikāls Latvijas mērogā – bijušās šūnakmens raktuves atstājušas zaļu, ar mikropauguriem un bedrēm pārbagātu un īpatnēju orientēšanās sacensību apvidu, kas būs izaicinājums pat pieredzējušākajiem šī sporta veida entuziastiem. Savdabīgi interesantais apvidus ļaus izbaudīt īpaši interesantas stafešu cīņas. Stafete ir arī taktisks pārbaudījums, tādēļ arī šogad distanču plānotājs Jānis Tamužs sola intrigu etapu distanču garumos.

Arī šogad Ozons tiks pasniegts speciālais apbalvojums – melnā stārķa statueti kādam citam orientēšanās klubam par īpašu veikumu orientēšanās sporta dzīvē. Pirms gada par sasniegtajiem rezultātiem Ozona čempionāta ietvaros to par atdzimušu kluba dzīvi, dalīšanos zināšanās un savos pasākumus, izlases sportistu attīstīšanu un Baltijā lielāko sacensību rīkošanu saņēma orientēšanās klubs „Kāpa”.

Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties šeit. Pieteikties orientēšanās sacensībām līdz 13. maija plkst. 23.59 iespējams šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2020