×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 30. novembris
Šodien sveicam: Andrievs, Andrejs, Andris
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-09
Aicina uz projekta INT-HERIT noslēdzošo tikšanos

Lai pārrunātu INT-HERIT projekta īstenošanas gaitu, sasniegtos rezultātus un kopējos projekta ieguvumus, interesenti aicināti uz projekta noslēguma tikšanos trešdien, 22. maijā, plkst. 16.00 Siguldas pils kompleksā Pils ielā 16, Siguldas Attīstības aģentūras telpās. 

Tikšanās laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar projekta rezultātiem, tāpat tiks demonstrēti projekta laikā tapušie video, analizēti projekta ieguvumi, kā arī apspriesti priekšlikumi par turpmākajām aktivitātēm Siguldas pils kompleksa attīstībā. 

Interesenti aicināti iepriekš pieteikt savu dalību, rakstot uz e-pasta adresi inga.pole@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67800946.

Tikšanās tiek organizēta starpreģionu sadarbības programmas URBACT III 2014.–2020. gadam projektā „Mazu un vidēja izmēra Eiropas pilsētu kultūras mantojuma stratēģiju ieviešanas tīkls”.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi