×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1.7℃, DA vējš 3.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-09
Aicina uz projekta INT-HERIT noslēdzošo tikšanos

Lai pārrunātu INT-HERIT projekta īstenošanas gaitu, sasniegtos rezultātus un kopējos projekta ieguvumus, interesenti aicināti uz projekta noslēguma tikšanos trešdien, 22. maijā, plkst. 16.00 Siguldas pils kompleksā Pils ielā 16, Siguldas Attīstības aģentūras telpās. 

Tikšanās laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar projekta rezultātiem, tāpat tiks demonstrēti projekta laikā tapušie video, analizēti projekta ieguvumi, kā arī apspriesti priekšlikumi par turpmākajām aktivitātēm Siguldas pils kompleksa attīstībā. 

Interesenti aicināti iepriekš pieteikt savu dalību, rakstot uz e-pasta adresi inga.pole@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67800946.

Tikšanās tiek organizēta starpreģionu sadarbības programmas URBACT III 2014.–2020. gadam projektā „Mazu un vidēja izmēra Eiropas pilsētu kultūras mantojuma stratēģiju ieviešanas tīkls”.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi