Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3℃, DR vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-09
Notiks novada skolu atklātais čempionāts ugunsdzēsības lietišķajā sportā

Ceturtdien, 16. maijā, Siguldas 1. pamatskolas stadionā notiks Siguldas novada skolu atklātais čempionāts ugunsdzēsības lietišķajā sportā, kurā aicinātas piedalīties 7. un 8. klašu skolēnu komandas. Sacensību atklāšanas parāde notiks plkst. 11.30, sacensību sākums – plkst. 12.00.

Sacensībām var pieteikties līdz 14. maija plkst. 12.00, rakstot uz e-pasta adresi karina.putnina@sigulda.lv vai guntis.civcs@inbox.lv.

Skolēniem komandās 5 dalībnieku sastāvā (meiteņu un puišu komandas) būs jāveic piecas dažādas disciplīnas – „Stafete”, „Hidropults”, „Ugunsdzēšamais aparāts”, „Erudīcijas jautājumi”, „Aizsargtērpa uzvilkšana”. Atsevišķi tiks vērtētas meiteņu un puišu komandas; labākajiem dalībniekiem individuālajās disciplīnās būs iespēja iegūt specbalvas. Galvenais tiesnesis Jānis Turauskis.

Sacensības organizē Rīgas rajona Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība sadarbībā ar Siguldas Sporta skolu un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu. Sacensības tiek rīkotas ar mērķi popularizēt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbu, kā arī lai noskaidrotu ātrākos un labākos ugunsdzēsības sportā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi