Otrdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +17.1℃, Z vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-10
Laurenču sākumskolas skolēnu mācību ekskursijas aprīlī

Piedaloties Eiropas Sociālā fonda projektā „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, Laurenču sākumskolas 5.a un 3.b klases skolāni aprīlī apmeklēja bērnu zinātnes centru Rīgā „Tehnoannas pagrabi” un SIA „Namdara darbnīcu” Garkalnē.

18. aprīlī uz bērnu zinātnes centru devās Laurenču sākumskolas 5.a klases skolēni, kuri apmeklējuma laikā apskatīja vairākas izglītojošas un interaktīvas izstādes, kurās atdzīvojās rotaļlietas un darbojās dažādi modeļi un objekti, kas ļāva iepazīt un pārbaudīt cilvēka maņu orgānu darbību. Uz planetārija kupolveida ekrāna skolēni vēroja zvaigžņoto debess ainu un paātrinātu spīdekļu redzamo kustību, kā arī astronomisko parādību norises no dažādām zemes vietām. Centra pagrabstāvā skolēniem bija iespēja vērot aizraujošus eksperimentus, piemēram, uguns tornado, kā arī redzēt darbībā Teslas spoli. Apmeklējuma laikā viss neparastais tika pamatots eksaktajās un dabaszinātēs, tā atklājot patiesību par šķietami neizskaidrojamo un brīnumaino.

Savukārt 30. aprīlī „Tehnoannas pagrabus” apmeklēja Laurenču sākumskolas 3.b klases audzēkņi. Skolēni pēc ekskursijas bērnu zinātnes centrā devās uz „Namdara darbnīcu” Garkalnē; tajā darbnīcas saimnieki stāstīja par dažādiem darbarīkiem, ar kuriem tiek apstrādāts koks. Pasākuma laikā skolēniem bija iespēja pašiem izgatavot savu putnu būri, uzzināt putnu būru veidus un piestiprināšanas, uzstādīšanas tehniku, kā arī uzzināt, kuri putni labprāt dzīvo putnu būros.

Patstāvīgi projekta ietvaros:

  • nodrošināti vairāki pedagoga palīgi STEM un vides jomā, kas palīdz katram izglītojamajam veicināt personīgo izaugsmi mācību procesā;
  • tiek realizēta interešu izglītības programma „Vides pulciņš” , kurā izglītojamie pēta, eksperimentē, paplašina savas zināšanas dabas zinību jomā, apgūst 3D modelēšanas iemaņas - prasmi strādāt 3D modelēšanas programmās un mācās izprast 3D printera izmantošanas iespējas un attīsta savu radošo domāšanu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 272829 3031