×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-13
Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni dodas izglītojošās ekskursijās

Siguldas pilsētas vidusskolas sākumskolas skolēni projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros pavasarī devās vairākās izglītojošās ekskursijās, apmeklējot Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu, SIA „Rīgas meži” Daugavas mežniecību un SIA „Namdara darbnīcu” Garkalnē.

Zooloģiskajā dārzā 1.a, 1.b, 1.s un 1.m klases skolēni ne tikai vēroja dzīvniekus, bet arī uzzināja daudz interesanta par dažādām profesijām. Klātienē audzēkņi iepazina zvērkopja, veterinārārsta ikdienas darbu un uzzināja, ka Zooloģiskā dārza veiksmīgai darbībai nepieciešams arī lietvedis, sargs, galdnieks un gids.

Savukārt 4.a, 4.b un 4.c klases skolēni devās uz Ogri, kur Daugavas mežniecībā aplūkoja mežu, kokaudzētavu un kokzāģētavu un uzzināja, kā no koka tiek izgatavots dēlis, kā arī par nepieciešamajām profesijām, lai darbotos mežniecības nozarē.

2.a un 2.b klases audzēkņi viesojās „Namdara darbnīcā”, kur uzzināja, kādus darbus veic namdaris. Bērniem bija iespēja darboties ar zāģi, ēveli un kaltu; katrs varēja izgatavot savu rotājumu no skaidas.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas vidusskolas sākumskolas klašu pedagoģe
karjeras konsultante
Agita Glāzniece


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi