Sestdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +13.6℃, A vējš 0.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-13
Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni dodas izglītojošās ekskursijās

Siguldas pilsētas vidusskolas sākumskolas skolēni projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros pavasarī devās vairākās izglītojošās ekskursijās, apmeklējot Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu, SIA „Rīgas meži” Daugavas mežniecību un SIA „Namdara darbnīcu” Garkalnē.

Zooloģiskajā dārzā 1.a, 1.b, 1.s un 1.m klases skolēni ne tikai vēroja dzīvniekus, bet arī uzzināja daudz interesanta par dažādām profesijām. Klātienē audzēkņi iepazina zvērkopja, veterinārārsta ikdienas darbu un uzzināja, ka Zooloģiskā dārza veiksmīgai darbībai nepieciešams arī lietvedis, sargs, galdnieks un gids.

Savukārt 4.a, 4.b un 4.c klases skolēni devās uz Ogri, kur Daugavas mežniecībā aplūkoja mežu, kokaudzētavu un kokzāģētavu un uzzināja, kā no koka tiek izgatavots dēlis, kā arī par nepieciešamajām profesijām, lai darbotos mežniecības nozarē.

2.a un 2.b klases audzēkņi viesojās „Namdara darbnīcā”, kur uzzināja, kādus darbus veic namdaris. Bērniem bija iespēja darboties ar zāģi, ēveli un kaltu; katrs varēja izgatavot savu rotājumu no skaidas.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas vidusskolas sākumskolas klašu pedagoģe
karjeras konsultante
Agita Glāzniece


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020