Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, A vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-14
Siguldiešiem būs pieejamas atlaides dalībai šī gada lielākajās tautas sporta sacensībās

Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, reģistrējoties Latvijas Kalnu divriteņu maratona Siguldas posmam, Latvijas riteņbraucēju Vienības braucienam, kā arī Siguldas pusmaratonam Tūrisma informācijas centrā (Ausekļa ielā 6), būs iespēja saņemt 20% atlaidi dalības maksai. Informācija par reģistrāciju sacensībām tiks izziņota pirms katra sporta notikuma.

Reģistrēties ar 20% atlaidi Siguldas novadā deklarētie iedzīvotāji varēs šādās sacensībās:

 

  • Latvijas Kalnu divriteņu maratona Siguldas posmā, kas notiks 26. maijā. Velobrauciena dalībniekiem būs iespēja piedalīties četrās distancēs: Sporta distancē (50–55 km), Tautas distancē (35–40 km), Veselības distancē (15–25 km), kā arī bērnu distancēs. Informācija par dalības maksu un sacensību nolikums pieejams šeit.
  • 29. Latvijas riteņbraucēju Vienības braucienā, kas notiks 1. septembrī. Šī gada Vienības velobrauciena laikā būs iespēja piedalīties vairākās disciplīnās, kā arī dažādos aktīvos pasākumos. Plašāka informācija pieejama šeit.
  • Siguldas pusmaratonā, kas notiks 19. oktobrī. Sacensībās zelta rudens lapu laikā ikvienam būs iespēja savus spēkus pārbaudīt 21, 10 un 5 km distancēs un Bērnu skrējienā. Bērnu skrējienā varēs piedalīties bērni vecumā no diviem līdz 12 gadiem. Siguldas novadā deklarētajiem bērniem un jauniešiem (jābūt deklarētam Siguldas novadā uz 2019. gada 1. janvāri), reģistrējoties atsevišķā reģistrēšanās sadaļā un norādot izglītības iestādi, dalību sacensībās apmaksās Siguldas novada pašvaldība. Informācija par dalības maksu un sacensību nolikums pieejams šeit.

Teju trīs gadu laikā kopš jauno Siguldas novada iedzīvotāja ID karšu ieviešanas, tās saņēmuši jau 75% iedzīvotāju, tādējādi apliecinot piederību Siguldas novadam un iegūstot iespēju izmantot vairāk nekā 220 izdevīgos piedāvājumus no uzņēmējiem.

Ar plašo ID karšu programmas piedāvājumu klāstu iedzīvotāji var iepazīties šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi