Piektdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda +18℃, Z vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-15
Siguldas novada Jaunatnes lietu konsultatīvā padome viesojas Tukumā

13. maijā Siguldas novada Jaunatnes lietu konsultatīvā padome pieredzes braucienā apmeklēja Tukumu, viesojoties Tukuma novada Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā un tiekoties ar Jaunatnes lietu komisijas pārstāvjiem.

Tikšanās laikā tika runāts par jauniešu centra ikdienas darbu un veiksmīgākajiem informācijas nodošanas kanāliem, par konsultatīvajiem mehānismiem Tukuma novadā; klātesošie diskutēja par skolēnu pašpārvaldēm, jauniešu iniciatīvu konkursiem un jauniešu iesaisti jaunatnes politikas dienas kārtības veidošanā.

Tukuma novada jaunatnes lietu speciāliste Ieva Upesleja uzsvēra – veiksmes atslēga darbā ar jauniešiem ir tajā, ka komisijā/padomē darbojas cilvēki, kuri ir jomas atbalstītāji, entuziasti un vienmēr ir gatavi sniegt labāko jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanai novadā.

Jaunatnes lietu konsultatīvā padome Siguldas novadā darbojas jau teju gadu; tā ir Siguldas novada pašvaldības domes izveidota padomdevēja institūcija, un tās lēmumiem ir ieteikuma raksturs. Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes galvenais uzdevums ir jauniešu politikas attīstība Siguldas novadā, dialoga aktivizēšana starp pašvaldību un sabiedrību, veicinot viedokļu apmaiņu un lēmumu pieņemšanu jaunatnes lietu jomā. Interesenti, kuri vēlas kļūt par padomes pārstāvi, aicināti sazināties ar Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes vadītāju Katrīnu Leitāni, rakstot uz e-pasta adresi katrina.leitane@sigulda.lv.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes vadītāja 
Katrīna Leitāne

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031