Otrdiena, 24. novembris
Šodien sveicam: Velta, Velda
Laika ziņas: Sigulda +4.3℃, R vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-16
Siguldas Sporta skola aicina uz informatīvajām dienām

21., 22. un 23.  maijā no plkst. 17.00 līdz 19.00 Siguldas Sporta centrā, Ata Kronvalda ielā 7A, notiks Siguldas Sporta skolas informatīvās dienas, kuru laikā bērniem un vecākiem būs iespēja uzzināt par uzņemšanas kārtību Siguldas Sporta skolā 2019./2020. mācību gadā, kā arī piedalīties ģimeniskā sportošanā skolas piedāvātajos sporta veidos.

Siguldas Sporta skola piedāvā treniņus 14 akreditētās profesionālās ievirzes sporta izglītības programmās astoņos sporta veidos – badmintonā, basketbolā, dambretē, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, orientēšanās sportā, peldēšanā un vieglatlētikā. Nodarbības notiek Siguldas Sporta centrā, Siguldas Sporta skolā, Fischer Slēpošanas centrā, Siguldas Pilsētas trasē, Allažu Sporta centrā, kā arī Siguldas 1. pamatskolas sporta kompleksā; bērnu nokļūšanai no skolas uz nodarbību vietu tiek nodrošināts transports.

Nākamajā mācību gadā tiks uzņemti audzēkņi arī vairākās interešu izglītības programmās, tajā skaitā vispārējās fiziskās sagatavošanas grupās, kurās pastiprināta uzmanība tiks pievērsta bērnu veselības uzlabošanai un fiziskās attīstības veicināšanai. Jaunu audzēkņu uzņemšana un esošo mācību treniņu grupu papildināšana 2019./2020. mācību gadam Siguldas Sporta skolā notiks no 20. augusta līdz 20. septembrim.

Ar plašāku informāciju par uzņemšanu skolas piedāvātajās sporta izglītības programmās var iepazīties Siguldas Sporta skolas tīmekļa vietnē

Informāciju sagatavoja:
Siguldas Sporta skolas
direktora vietniece
Ilze Ratniece


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi