Piektdiena, 18. jūnijs
Šodien sveicam: Alberts, Madis
Laika ziņas: Sigulda +14.7℃, DA vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-16
SIA „Saltavots” veiks ūdensapgādes tīklu skalošanu

SIA „Saltavots” informē, ka naktī no 20. uz 21. maiju un no 21. uz 22. maiju no plkst. 1.00 līdz 5.00 Siguldā tiks veikta ūdensapgādes tīklu skalošana, lai uzlabotu piegādātā ūdens kvalitāti.

Skalošanas laikā spiediena izmaiņas visvairāk skars īpašumus, kas atrodas Krišjāņa Barona un Līvkalna ielās; var būt novērojama ūdens uzduļķošanās.

Pirms skalošanas iedzīvotāji aicināti sagatavot dzeramā ūdens rezerves. Pēc skalošanas darbu veikšanas, ilgākā laika periodā, var būt novērojama paaugstināta ūdens duļķainība, gaisa klātbūtne caurulēs, pazemināts spiediens.

Skalošana tiks veikta šādās ielās: Mēness, Šveices, Ausekļa, Vidus, Krišjāņa Valdemāra, Pils, Lakstīgalas, Ziedu, Lāčplēša, Jāņa Čakstes, Leona Paegles, Raiņa, Cēsu, Jāņa Poruka, Baznīcas, Oskara Kalpaka, Parka, Līvkalna, Krišjāņa Barona, Eduarda Veidenbauma, Ceriņu, Dārza, Pērsieša, Maijas, Rotas, Jēkaba Dubura, Satezeles, Dzērveņu, Jāņogu, Ogu, Pīpeņu, Pureņu, Nurmižu, Televīzijas, Doņu, Meldru, Kalmju, Mālkalnu, Pēteralas, Pūču, Rūsiņa, Kraukļalas, Miera, Skolas, Vizbuļu, Cīruļu, Cielavu, Atbrīvotāju, Kārklu, Kuršu, Bezdelīgu, Zaru, Atpūtas, Slēpotāju un Paparžu ielā.

Jautājumu gadījumā iedzīvotāji aicināti sazināties ar SIA „Saltavots” Klientu daļu, zvanot uz tālruņa numuru 67973733 vai 29181233. SIA „Saltavots” atvainojas par sagādātajām neērtībām!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2021