Otrdiena, 24. novembris
Šodien sveicam: Velta, Velda
Laika ziņas: Sigulda +4.4℃, ZR vējš 4.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-16
Notiks 24. Starptautiskais jauno mūziķu konkurss

21. un 22. maijā koncertzālē „Baltais flīģelis” notiks 24. Starptautiskais jauno mūziķu konkurss „Sigulda 2019”, kurā uzstāsies jaunie mūzikas mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Slovēnijas un Amerikas Savienotajām Valstīm.

21. maijā plkst. 10.00 konkursu atklās Paulas Šūmanes un Agneses Egliņas duets, bet 22. maijā jau no plkst. 16.00 vairāk nekā 80 dalībnieku, kuru vidū ir vairāki savu valstu konkursu laureāti, uzstāsies gan ar klasisku, gan mūsdienīgu skaņdarbu programmām; pirmo reizi konkursā līdzās solistiem būs iespēja dzirdēt arī ansambļu sniegumu. Konkursā jau otro reizi piedalīsies dalībnieki no Eiropas mazo pilsētu apvienības „Douzelage” pilsētām – Türi (Igaunija), Škofja Loka (Slovēnija). Konkursa noslēgumā plkst. 19.00 izskanēs Viskonsinas Universitātes pūtēju orķestra un džeza ansambļa koncerts.

Konkursantu sniegumu trīs vecuma grupās vērtēs kompetenta žūrija – koncertējoši mākslinieki un mūzikas akadēmiju mācībspēki – Agnese Egliņa (Latvija), Paula Šūmane (Latvija), Remigijus Vylis (Lietuva) un Bert Langeler (Igaunija).

Ieeja konkursā – bez makas.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi