Svētdiena, 31. maijs
Šodien sveicam: Alīda, Jūsma
Laika ziņas: Sigulda +16.3℃, ZA vējš 6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-17
Pašvaldība līdzfinansē pievienošanos centralizētajai ūdens vai kanalizācijas sistēmai

Lai veicinātu privātīpašumu pievienošanos centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai, Siguldas novada pašvaldība piešķīrusi līdzfinansējumu vairāk nekā 10 tūkstošu eiro apmērā pieslēgumu būvniecībai pie nekustamajiem īpašumiem Miera, Saules, Kārklu un Strēlnieku ielā.

Līdzfinansējumam centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pieslēguma būvniecībai privātmāju īpašnieki var pietiekties līdz 1. oktobrim, pašvaldības Teritorijas attīstības pārvaldē iesniedzot pieteikumu un akceptētu būvprojektu. Tehniskos noteikumus būvprojekta izstrādāšanai bez maksas iespējams saņemt SIA „Saltavots” Lakstīgalas ielā 9B, Siguldā.

Līdzfinansējumu 100% apmērā, bet ne vairāk kā 1500 eiro par viena nekustamā īpašuma pieslēgumu var iegūt personas ar I invaliditātes grupu, kā arī ģimenes ar trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusu un daudzbērnu ģimenes. Savukārt uz finansējumu 50% apmērā, bet ne vairāk kā 1500 eiro apmērā var pretendēt gan fiziskas, gan juridiskas personas.Līdzfinansējums tiek piešķirts pieslēguma būvniecībai no centralizētās ūdensapgādes vai kanalizācijas sistēmas līdz lietotājam piederošai būvei. Finansējuma saņemšanas nosacījumus dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai Siguldas novada administratīvajā teritorijā nosaka pašvaldības domes saistošie noteikumi Nr.25 „Par līdzfinansējumu dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes vai kanalizācijas sistēmai”.

Atgādinām, ka pašvaldības līdzfinansējumu līdz pat 90% apmērā var saņemt arī daudzdzīvokļu ēku iebraucamo ceļu pārbūves vai atjaunošanas darbiem, pagalmu, tajā skaitā slēgtu atkritumu tvertņu novietņu un stāvlaukumu jaunai būvniecībai, pārbūvei vai atjaunošanai, pie daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, kas nodotas ekspluatācijā līdz 2003. gada 1. jūnijam. Iebraucamo ceļu atjaunošanu pašvaldība līdzfinansē:

  • 50% apmērā, ja iebraucamo ceļu izmanto vienas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas iedzīvotāji;
  • 70% apmērā, ja iebraucamo ceļu izmanto vismaz divu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāji;
  • 90% apmērā, ja bez daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas iedzīvotājiem iebraucamo ceļu izmanto vēl citi iedzīvotāji nokļūšanai līdz pašvaldības vai valsts sabiedriskajām iestādēm.

Iekšpagalmu sakārtošanu pašvaldība atbalsta līdz 50% apmērā no attiecīgā objekta tāmes. Arī šim līdzfinansējumam var pieteikties līdz 1. oktobrim.

Papildu informācija par līdzfinansējumu centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pieslēgumiem, kā arī līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku infrastruktūras sakārtošanai, pieejama pie pašvaldības nekustamā īpašuma speciālista Normunda Lemberga, rakstot uz e-pasta adresi normunds.lembergs@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67800955.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031