Otrdiena, 4. augusts
Šodien sveicam: Romāns, Romualds, Romualda
Laika ziņas: Sigulda +14.9℃, ZA vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-18
Atklāta „Business Network International” grupa „Segewold”

16. maijā aktīvās atpūtas centrā „Reiņa trase” Krimuldas novadā tika svinīgi atklāta starptautiskās biznesa tīklošanās organizācijas „Business Network International” grupa „Segewold”, kurā apvienojušies vairāk nekā 30 uzņēmēji no Siguldas, Rīgas, Krimuldas, Inčukalna, Garkalnes, Limbažu, Valmieras un citām Vidzemes pilsētām.

„Business Network International” jeb BNI dibināta 1985. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs un apvieno 253 tūkstošus biedru vairāk nekā 70 valstīs. Visus uzņēmējus vieno viena filozofija – „givers gain” jeb „dots devējam atdodas”.

BNI „Segewold” ir viena no sešām Latvijas grupām un pirmā grupa ārpus Rīgas. Uz 16. maija tikšanos bija pulcējušies vairāk kā 70 cilvēki no Latvijas un Lietuvas. Šīs grupas uzņēmēji pārstāv finanšu un investīciju, mārketinga, pasākumu organizēšanas, būvniecības, ražošanas, kā arī daudzas citas jomas. Kopējais grupas pārstāvēto uzņēmumu apgrozījums pārsniedz 120 miljonus eiro. Plašāka informācija par BNI „Segewold” pieejama tīmekļa vietnē www.bni.lv.

Informāciju sagatavoja:
BNI „Segewold” sekretāre
Līva Legzdiņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020