Sestdiena, 31. oktobris
Šodien sveicam: Valts, Rinalds, Rinalda
Laika ziņas: Sigulda +5℃, DA vējš 1.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-21
Notiks labdarības „Mākslas andele”

Mīlētākās pilsētas svētku izskaņā, svētdien, 2. jūnijā, Siguldas pils kompleksā no plkst. 11.00 līdz 14.00 svētku norisi bagātinās visu Siguldas novada izglītības iestāžu kopīgi rīkotā labdarības „Mākslas andele”. Šogad iegūtie līdzekļi tiks ziedoti smilšu kastes iegādei Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centram.

Siguldas novada izglītības iestāžu bērni un viņu skolotāji būs sagatavojuši pašu rokām radītus darbus, kurus būs iespēja iegādāties par ziedojumiem, lai par savāktajiem līdzekļiem sociālo rehabilitāciju un ikdienas sadzīvi padarītu piemērotāku gados jaunākajiem centra bērniem.

Pasākumā piedalīsies bērni un jaunieši no Mākslu skolas „Baltais flīģelis”, Siguldas pilsētas vidusskolas, Siguldas 1. pamatskolas, Laurenču sākumskolas, Mores pamatskolas, Allažu pamatskolas, Siguldas Valsts ģimnāzijas, Siguldas Sporta skolas, Siguldas novada Jaunrades centra, Siguldas pirmsskolas izglītības iestāžu „Saulīte”, „Tornīši”, „Pīlādzītis”, „Pasaciņa” audzēkņi, kā arī vokālās studijas „Siguldiņa” mazie dziedātāji. Ar defilē programmu uzstāsies Siguldas jauniešu pūtēju orķestris „Sudrabskaņa”, ko vada Elmārs Rudzītis un Arnis Šmitiņš. 

Pasākumā varēs vērot burvju mākslinieka Robija Trankaļa aizraujošos priekšnesumus, piedalīties gaisa balonu ekspedīcijā, kuras laikā bērniem būs iespēja iekāpt gaisa balona grozā, iejūtoties pilota lomā, bet citā aktivitātē kopā ar mākslinieci Patrīciju Brekti pašiem izkrāsot īpaši veidotus Mīlētākās pilsētas nosaukuma burtus.

Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centrs darbojas kopš 2001. gada. Gadā vidēji rehabilitācijas kursu iziet 150 bērni. Centrs ir viena no septiņām institūcijām Latvijā, kas par valsts budžeta līdzekļiem nodrošina sociālo rehabilitāciju no prettiesiskām darbībām cietušiem nepilngadīgajiem.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi