×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +3.5℃, Z vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-21
Bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas vasarā

Tuvojoties vasarai, aktuālas kļūst bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas – jūnijā un jūlijā bērni un jaunieši aicināti aizraujoši brīvo laiku pavadīt Siguldas novada Jaunrades centra bezmaksas pulciņu un interešu izglītības grupu nodarbībās, tāpat vasarā Siguldas novadā plānotas vairāk nekā 30 nometnes.

Siguldas novada Jaunrades centrs aicina apmeklēt jaunākā skolas vecuma bērnu centru „Ideju namiņš”, keramikas pulciņa vasaras darbnīcas, rotu gatavošanas pulciņa vasaras nodarbības, mūsdienu dejas – „Break dance”, dronu skolas nodarbības un praktiskās elektronikas vasaras nodarbības. Savukārt jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” piedāvās jauniešiem piedalīties improvizācijas teātra mācību festivālā, „GoBeyond” Jauno līderu programmā, skeitborda treniņos un e-sporta spēļu stratēģiju nodarbībās. Jaunrades centra brīvā laika pavadīšanas iespējas vasarā apskatāmas šeit.

Savukārt Siguldas novadā organizētās, tai skaitā Siguldas novada pašvaldības atbalstītās nometnes vienuviet apkopotas tīmekļa vietnē www.nometnes.gov.lv; apkopotais nometņu saraksts regulāri tiek atjaunots. Vecākiem, kuru bērni vasarā apmeklēs nometnes, vēlams pievērst uzmanību, vai izvēlētā nometne ir saskaņota ar pārraudzības iestādēm. Nometņu saraksts aplūkojams šeit (aktualizēts 21. maijā).

Ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu šovasar novadā norisināsies arī vairākas veselīgam uzturam un fiziskām aktivitātēm veltītas skolēnu dienas nometnes, ko organizēs „Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība” un „Laurenču sākumskolas vecāku atbalsta biedrība”. Nometņu saraksts pieejams šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi