Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +8.7℃, R vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-21
Siguldas vīriešu florbola komanda izcīna 3. vietu Pierīgas novadu florbola turnīrā

Siguldas florbolisti 18. maijā aizstāvēja Siguldas novadu, izcīnot augsto 3. vietu, Pierīgas novadu florbola turnīrā, kurā šogad piedalījās 11 komandas.

Turnīrs tradicionāli tika aizvadīts divos posmos. Ulbrokā, Inčukalnā un Krimuldā tika aizvadītas spēles trijās apakšgrupās. Savukārt grupu uzvarētāji pulcējās uz finālturnīru par 1. – 3. vietu Ulbrokas sporta kompleksā, bet otro vietu ieguvēji Inčukalna sporta kompleksā sadalīja 4. – 6. vietu.

Siguldas novads tika ielozēts C grupā Krimuldas vidusskolā, kurā piedalījās trīs komandas. 1. vietu izcīnīja Siguldas florbolisti, kuri nospēlēja neizšķirti 5:5 ar mājiniekiem un ar rezultātu 6:4 pieveica pagājušā gada Pierīgas novadu turnīra vicečempionus no Babītes, kuri savukārt ar 12:3 uzvarēja Krimuldas komandu un ieguva 2. vietu.

Finālturnīrā Latvijas virslīgas čempionātā rūdītie Stopiņu un Ķekavas florbolisti pieveica siguldiešus attiecīgi ar rezultātiem 3:0 un 12:5. Cīņā par 1. vietu savstarpējā spēlē tikās Stopiņu un Ķekavas florbolisti, kurā uzvaru izcīnīja Stopiņu komanda.

Siguldas florbola komandas dalība sacensībās tika nodrošināta ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi