Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +8.1℃, R vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-27
Atklāta pludmales volejbola sezona „Sigulda Open’ 19”

25. maijā Gaujas pludmalē atklāta pludmales volejbola sezona „Sigulda Open’ 19”. Cīņā par medaļām un atbalstītāju sarūpētajām balvām sieviešu grupā piedalījās 10 komandas, savukārt vīriešu grupā – 21 komanda.

Komandu sacensībās sieviešu konkurencē 1. vietu izcīnīja Simona Rozīte/Santa Izvekova, 2. vietu – Inese Garklāva/Antra Šverna, 3. vieta – Agnesei Melnei/Mairitai Bumburei. Savukārt vīriešu konkurencē 1. vietu izcīnīja Andris Dolženko/Rihards Lazdiņš, 2. vietu ieguva Juris Orups/Edgars Igaunis, 3. vietā – Aivars Sviklis/Aleksandrs Avdejevs. „Apakšiņu” jeb apakšējās piespēles konkursa uzvarētāji – Ilze Rubule un Sandijs Suhānovs. 

Sacensības organizēja sporta klubs „Nuki”; sacensības tika rīkotas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Jau ziņots, ka sacensību laikā, novērtējot Siguldas novada pašvaldības veiktās investīcijas un to atbilstību starptautiskās vides organizācijas „Vides izglītības fonda” prasībām, svinīgi tika pacelts Zilais karogs, kas ir starptautisks apliecinājums, ka pludmale atbilst visaugstākajiem standartiem – pludmalē ir tīra vide, laba ūdens kvalitāte, tiek nodrošināta drošība krastā un uz ūdens, kā arī pludmales teritorija ir atbilstoši labiekārtota.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi