Piektdiena, 14. augusts
Šodien sveicam: Zelma, Zemgus, Virma
Laika ziņas: Sigulda +13.5℃, D vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-27
Jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” notiks Improvizācijas teātra mācību festivāls

No 17. līdz 21. jūnijam plkst. 11.00–17.00 jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis” satikšanās vietā „Pabūt” norisināsies Improvizācijas teātra mācību festivāls, kura laikā varēs iegūt atbildes uz jautājumiem par to, kā sākt improvizēt, kā arī apgūt vairākas improvizācijai un ikdienai noderīgas prasmes. Festivāla noslēgumā notiks improvizācijas teātra izrāde, kurā festivāla dalībniekiem būs iespēja izmēģināt jaunās prasmes uz skatuves.

Mācību festivālu vadīs divi improvizatori – neatkarīgs improvizators un pasākumu vadītājs Dzintars Rožkalns, kuru var redzēt uz skatuves daudzviet Latvijā un ārpus tās, kā arī „Tea Tree” improvizācijas teātra vadītāja un dibinātāja Mairita Strūberga. Katram no vadītājiem ir dažāda pieredze improvizācijas jomā, tāpēc dalībnieki varēs padziļināti iepazīt šo žanru no teorētiskās un praktiskās puses.

Šajās dienās tiks apgūtas dažādas prasmes, kuras attīstīs drošības sajūtu, uzstājoties publikas priekšā, noderēs darba un skolas vidē, kā arī palīdzēs jebkurā ikdienas situācijā. Festivālā tiks trenēta spontanitāte, reakcija, uzticēšanās sev un kolēģiem, atmiņa, koncentrēšanās un spēja nebaidīties pieļaut kļūdas un pieņemt tās.

Improvizācijas teātra mācību festivālam aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem, aizpildot pieteikuma anketu šeit. Vietu skaits ir ierobežots.

Dalība – bez maksas. 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020