Sestdiena, 31. oktobris
Šodien sveicam: Valts, Rinalds, Rinalda
Laika ziņas: Sigulda +5℃, DA vējš 1.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-27
Mīlētākās pilsētas svētku laikā norisināsies īpaša programma jauniešiem

Mīlētākās pilsētas svētku laikā, 1. jūnijā, no plkst. 13.00 Svētku laukumā notiks jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis” radošā programma „PABŪT svētkos” Siguldas novada jauniešiem.

Jaunieši rādīs savas spējas un aizrautību, gan darbojoties uz skatuves, gan piedaloties enerģiskās komandu spēlēs „Cīņa par mīlestību” un sacenšoties par titulu „Mīlestības lolotāji”.

Daudzveidīgu svētku programmu veidos jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis” radošie spēki un draugi – brīvprātīgie no citām Eiropas valstīm: „K - pop” deju grupa un ielu vingrotāji, Andžeja Grauda bungu skola, Tomi Aumada (Tomi Ahumada) ar cirka elementiem, deju grupa „A-Zarts”, Artūrs Hermanis, duets Aida Latorre un Justs Liepiņš, „Break dance group”, kā arī jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis” aktīvie jauniešu Elizabetes, Martas un Dāvja trio.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi